UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU SWARZĘDZ

 

Naszym Klientom oferujemy możliwość ubezpieczenia samochodu w Swarzędzu.

W naszym biurze w Swarzędzu, przy ul. Kościuszki 25 mogą Państwo zawrzeć ubezpieczenie sprawdzonego przez nas towarzystwa ubezpieczeniowego Benefia.

Naszym Klientom oferujemy ubezpieczenia samochodowe OC, AC, jak i NNW.

Dzięki wieloletniej praktyce w likwidacji szkód oraz statusie partnera możemy zaoferować ubezpieczenia komunikacyjne - polisy w atrakcyjnych cenach.

 

Proponujemy ubezpieczenia samochodowe w szerokim zakresie i w różnorodnych opcjach:

  • Ubezpieczenie OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej)

Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które uchroni Państwa od odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym osobom.

 

  • Ubezpieczenie AC (ubezpieczenie Autocasco)

Ubezpieczenie, które zapewni Państwu zwrot kosztów w sytuacji uszkodzenia, zniszczenia albo kradzieży samochodu i jego wyposażenia. Zaletami ubezpieczenia Autocasco są także szeroki zakres ochrony oraz możliwość wyboru indywidualnego zakresu ochrony.

 

  • Ubezpieczenie szyb samochodowych

Ubezpieczenie to zapewni pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Państwa samochodzie uszkodzonych od uderzenia kamienia lub na skutek wandalizmu. Dzięki wykupionemu ubezpieczeniu szyb nie stracisz zniżek za bezszkodowość.

 

  • Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów

To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Państwa i pasażerów Państwa samochodu od następstw nieszczęśliwych wypadków. Możesz samodzielnie określić wysokość ubezpieczenia.

 

  • Ubezpieczenie Assistance

To doskonałe uzupełnienie ubezpieczenia komunikacyjnego AC lub OC. Dzięki ubezpieczeniu Assistance otrzymacie Państwo szybką i fachową pomoc w niespodziewanych sytuacjach na drodze, np. holowanie do najbliższego warsztatu.

 

  • Ubezpieczenie ochrony prawnej

Ubezpieczenie ochrony prawnej pokrywa koszty pomocy prawnej poniesione w celu ochrony Państwa interesów. Gwarantuje zwrot kosztów poniesionych na prawników, rzeczoznawców i opłaty administracyjne.

 

  • Zielona Karta

Zielona Karta to ubezpieczenie, które uchroni Państwa od odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym osobom podczas podróży samochodem poza granicami kraju. Posiadanie Zielonej Karty jest konieczne w krajach Systemu Zielonej Karty, na obszarze których nie obowiązuje krajowe OC.

 

 

Oprócz możliwości ubezpieczenia samochodu zajmujemy się także likwidacją szkód z OC i z AC wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Z naszych usług ubezpieczeń korzystają często Klienci z innych miejscowości, takich jak: Biskupice, Gniezno, Kostrzyn Wielkopolski, Pobiedziska, Poznań, Środa Wielkopolska.

Jeśli chciałbyś otrzymać ofertę ubezpieczenia samochodu w Swarzędzu lub okolicy skontaktuj się z nami.

 

 

Polecam także:

Naprawy powypadkowe Swarzędz

Lakiernik Swarzędz

Geometria kół Swarzędz

Klimatyzacja samochodowa Swarzędz